TUR MILEJÓW - liga

 

 

Tabela klasa

lubelska

1. Hetman 14 37 41-14
2. Opolanin 14 31 29-6
3. Piaskovia 14 31 27-11
4. Granit 14 28 31-20
5. POM 14 28 28-11
6. Polesie 14 24 28-24
7. Czarni 14 22 31-24
8. Cisy 14 21 27-26
9. Niemce 14 20 30-25
10. Pogoń 14 17 23-27
11. Dąbrowica 14 14 22-25
12. Tur 14 13 20-31
13. Iskra 14 11 13-33
14. Wisła 14 11 22-31
15. Wierzchowiska 14 7 9-35
16. Amator 14 3 12-50

 

Rozgrywki ligowe według kolejek

Kolejka 1
2011-08-14 Pogoń 07 Lubartów 1:1 Wisła Annopol
2011-08-14 Granit Bychawa 3:2 Czarni Dęblin
2011-08-14 Iskra Krzemień 0:2 Amator Rososz-Leopoldów
2011-08-14 GKS Dąbrowica 0:0 Opolanin Opole Lubelskie
2011-08-13 Hetman Gołąb 4:2 Polesie Kock
2011-08-13 Cisy Nałęczów 1:0 LKS Wierzchowiska
2011-08-13 POM Iskra Piotrowice 4:1 Tur Milejów
2011-08-13 Piaskovia Piaski 0:0 GKS Niemce
Kolejka 2
2011-08-21 Opolanin Opole Lubelskie 1:0 Czarni Dęblin
2011-08-21 Tur Milejów 1:3 Granit Bychawa
2011-08-21 Polesie Kock 6:0 Iskra Krzemień
2011-08-21 LKS Wierzchowiska 1:4 POM Iskra Piotrowice
2011-08-20 Amator Rososz-Leopoldów 1:2 Piaskovia Piaski
2011-08-20 GKS Dąbrowica 1:2 Pogoń 07 Lubartów
2011-08-20 Wisła Annopol 2:3 Hetman Gołąb
2011-08-20 GKS Niemce 2:2 Cisy Nałęczów
Kolejka 3
2011-08-24 Hetman Gołąb 4:1 GKS Dąbrowica
2011-08-24 Cisy Nałęczów 5:0 Amator Rososz-Leopoldów
2011-08-24 Czarni Dęblin 1:2 Tur Milejów
2011-08-24 Granit Bychawa 3:1 LKS Wierzchowiska
2011-08-24 POM Iskra Piotrowice 0:1 GKS Niemce
2011-08-24 Piaskovia Piaski 4:0 Polesie Kock
2011-08-24 Iskra Krzemień 4:2 Wisła Annopol
2011-08-24 Pogoń 07 Lubartów 2:4 Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 4
2011-08-28 Opolanin Opole Lubelskie 2:1 Tur Milejów
2011-08-28 Pogoń 07 Lubartów 0:2 Hetman Gołąb
2011-08-28 Amator Rososz-Leopoldów 2:4 POM Iskra Piotrowice
2011-08-27 GKS Dąbrowica 0:1 Iskra Krzemień
2011-08-27 GKS Niemce 1:3 Granit Bychawa
2011-08-27 LKS Wierzchowiska 0:3 Czarni Dęblin
2011-08-27 Polesie Kock 2:2 Cisy Nałęczów
2011-08-27 Piaskovia Piaski 1:0 Wisła Annopol
Kolejka 5
2011-09-04 POM Iskra Piotrowice 1:2 Polesie Kock
2011-09-04 Granit Bychawa 2:1 Amator Rososz-Leopoldów
2011-09-04 Iskra Krzemień 4:3 Pogoń 07 Lubartów
2011-09-03 Czarni Dęblin 1:5 GKS Niemce
2011-09-03 Tur Milejów 4:0 LKS Wierzchowiska
2011-09-03 Hetman Gołąb 2:1 Opolanin Opole Lubelskie
2011-09-03 Cisy Nałęczów 4:3 Wisła Annopol
2011-09-03 Piaskovia Piaski 2:1 GKS Dąbrowica
Kolejka 6
2011-09-11 Opolanin Opole Lubelskie 0:0 LKS Wierzchowiska
2011-09-11 Polesie Kock 2:1 Granit Bychawa
2011-09-11 GKS Niemce 3:2 Tur Milejów
2011-09-10 Pogoń 07 Lubartów 0:4 Piaskovia Piaski
2011-09-10 Wisła Annopol 0:3 POM Iskra Piotrowice
2011-09-10 Amator Rososz-Leopoldów 2:3 Czarni Dęblin
2011-09-10 GKS Dąbrowica 1:1 Cisy Nałęczów
2011-09-10 Hetman Gołąb 1:0 Iskra Krzemień
Kolejka 7
2011-09-18 LKS Wierzchowiska 0:3 GKS Niemce
2011-09-18 Iskra Krzemień 0:3 Opolanin Opole Lubelskie
2011-09-18 POM Iskra Piotrowice 3:1 GKS Dąbrowica
2011-09-18 Tur Milejów 3:0 Amator Rososz-Leopoldów
2011-09-18 Granit Bychawa 2:1 Wisła Annopol
2011-09-18 Cisy Nałęczów 5:3 Pogoń 07 Lubartów
2011-09-18 Piaskovia Piaski 0:3 Hetman Gołąb
2011-09-17 Czarni Dęblin 1:1 Polesie Kock
Kolejka 8
2011-09-25 Pogoń 07 Lubartów 0:1 POM Iskra Piotrowice
2011-09-25 Polesie Kock 4:1 Tur Milejów
2011-09-25 Amator Rososz-Leopoldów 0:4 LKS Wierzchowiska
2011-09-25 Opolanin Opole Lubelskie 4:0 GKS Niemce
2011-09-25 Wisła Annopol 2:5 Czarni Dęblin
2011-09-25 Iskra Krzemień 2:2 Piaskovia Piaski
2011-09-24 GKS Dąbrowica 2:4 Granit Bychawa
2011-09-24 Hetman Gołąb 5:1 Cisy Nałęczów
Kolejka 9
2011-10-02 GKS Niemce 9:1 Amator Rososz-Leopoldów
2011-10-02 Tur Milejów 2:1 Wisła Annopol
2011-10-02 Granit Bychawa 1:0 Pogoń 07 Lubartów
2011-10-02 POM Iskra Piotrowice 1:1 Hetman Gołąb
2011-10-02 LKS Wierzchowiska 0:2 Polesie Kock
2011-10-02 Piaskovia Piaski 0:0 Opolanin Opole Lubelskie
2011-10-01 Czarni Dęblin 3:1 GKS Dąbrowica
2011-10-01 Cisy Nałęczów 2:0 Iskra Krzemień
Kolejka 10
2011-10-09 Pogoń 07 Lubartów 3:1 Czarni Dęblin
2011-10-09 Piaskovia Piaski 2:1 Cisy Nałęczów
2011-10-09 Wisła Annopol 3:0 LKS Wierzchowiska
2011-10-09 Polesie Kock 2:2 GKS Niemce
2011-10-09 Opolanin Opole Lubelskie 5:0 Amator Rososz-Leopoldów
2011-10-09 Iskra Krzemień 0:3 POM Iskra Piotrowice
2011-10-08 Hetman Gołąb 5:3 Granit Bychawa
2011-10-08 GKS Dąbrowica 6:2 Tur Milejów
Kolejka 11
2011-10-16 Amator Rososz-Leopoldów 2:4 Polesie Kock
2011-10-16 GKS Niemce 2:2 Wisła Annopol
2011-10-16 LKS Wierzchowiska 1:3 GKS Dąbrowica
2011-10-16 Tur Milejów 0:1 Pogoń 07 Lubartów
2011-10-16 Czarni Dęblin 3:1 Hetman Gołąb
2011-10-16 Granit Bychawa 4:0 Iskra Krzemień
2011-10-16 POM Iskra Piotrowice 2:2 Piaskovia Piaski
2011-10-15 Cisy Nałęczów 1:2 Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 12
2011-10-23 Cisy Nałęczów 0:2 POM Iskra Piotrowice
2011-10-23 Piaskovia Piaski 2:1 Granit Bychawa
2011-10-23 Iskra Krzemień 1:3 Czarni Dęblin
2011-10-23 Pogoń 07 Lubartów 3:1 LKS Wierzchowiska
2011-10-23 GKS Dąbrowica 3:1 GKS Niemce
2011-10-23 Wisła Annopol 5:1 Amator Rososz-Leopoldów
2011-10-23 Opolanin Opole Lubelskie 4:0 Polesie Kock
2011-10-22 Hetman Gołąb 1:0 Tur Milejów
Kolejka 13
2011-10-30 POM Iskra Piotrowice 0:0 Opolanin Opole Lubelskie
2011-10-30 Tur Milejów 1:1 Iskra Krzemień
2011-10-30 Amator Rososz-Leopoldów 0:2 GKS Dąbrowica
2011-10-30 Polesie Kock 0:2 Wisła Annopol
2011-10-30 Granit Bychawa 1:2 Cisy Nałęczów
2011-10-30 GKS Niemce 2:2 Pogoń 07 Lubartów
2011-10-29 Czarni Dęblin 0:2 Piaskovia Piaski
2011-10-29 LKS Wierzchowiska 0:6 Hetman Gołąb
Kolejka 14
2011-11-06 Opolanin Opole Lubelskie 3:0 Wisła Annopol
2011-11-06 Pogoń 07 Lubartów 3:0 Amator Rososz-Leopoldów
2011-11-06 Piaskovia Piaski 4:0 Tur Milejów
2011-11-06 POM Iskra Piotrowice 0:0 Granit Bychawa
2011-11-06 Cisy Nałęczów 0:5 Czarni Dęblin
2011-11-06 Iskra Krzemień 0:1 LKS Wierzchowiska
2011-11-05 GKS Dąbrowica 0:1 Polesie Kock
2011-11-05 Hetman Gołąb 3:0 GKS Niemce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

1. Hetman 14 37 41-14
2. Opolanin 14 31 29-6
3. Piaskovia 14 31 27-11
4. Granit 14 28 31-20
5. POM 14 28 28-11
6. Polesie 14 24 28-24
7. Czarni 14 22 31-24
8. Cisy 14 21 27-26
9. Niemce 14 20 30-25
10. Pogoń 14 17 23-27
11. Dąbrowica 14 14 22-25
12. Tur 14 13 20-31
13. Iskra 14 11 13-33
14. Wisła 14 11 22-31
15. Wierzchowiska 14 7 9-35
16. Amator 14 3 12-50

 
 

Dzisiaj stronę odwiedziło już 3 odwiedzający (6 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=